ŞİRKETİMİZ

 Ø  PEGİ Teknik Enerji Sistemleri Müh. Müş. İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 01.11.2000 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren

 

·         Gaz dağıtım şebekesi işletme hizmetleri,

·         Endüstriyel tesisler doğal gaz tesisat müşavirliği,

·         Çevre danışmanlık hizmetleri,

·         Akredite muayene hizmetleri,

·         İnşaat ve yapı müşavirlik hizmetleri

yürütülmektedir.

Halen 24 doğal gaz dağıtım bölgesi bir başka ifadeyle Türkiye genelinde 34 İl merkezi ve 128 ilçe / belde merkezinde doğal gaz dağıtım şebekesi kontrollük çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

Ø  PEGİ TEKNİK, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti ile hizmet verdiği tüm merkezlerde ve tüm hizmet alanlarında en iyisi olmayı sürdürmeyi amaçlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek bilimsel yönetim sistem ve stratejileri ile ilgili hizmet alanlarında öncülük ve liderlik etmektedir.

 

Ø  PEGİ TEKNİK, çalışmalarını yürüttüğü her iş alanında kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmeyi kendine amaç edinmiştir. İnsana, çevreye saygılı; müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile üst düzey kalifikasyon(niteliklilik) sağlamaktayız.

 

Ø  Ulusal ve uluslar arası standartlara uygunluk; verimli ve ekonomik şekilde kaynak kullanımı; bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin temel alınması; düşük maliyetli ve yüksek etkinlikli çözümler ve sürekli iyileştirme unsurları kalite politikamızın esaslarını oluşturmaktadır.